fbpx
12 września 2016

O nas
Do dyspozycji gości oddajemy 5 komfortowych pokoi z widokiem na otaczające góry, z czego:

– 3 to pokoje 2-osobowe

– 2 pokoje 3-osobowe

– 4 osobowy apartament.
Tanie noclegi w Szczawnicy to komfortowe pokoje z łazienkami, balkonami z dostępem do kuchni, dużego ogrodu i placu zabaw. A wszystko to nad brzegiem potoku górskiego Grajcarek. Nasze kwatery zapraszają wszystkich gości, którzy poszukują komfortowego miejsca na wypoczynek, z dala od zgiełku miasta.

Specjalnie dla Państwa wygody, stworzyliśmy miejsce o przytulnym wystroju, w jasnych barwach z pięknym widokiem na otaczające góry. Każdy, kto wybierze się na urlop w górach i zdecyduje się na wynajem pokoi „Pod Cuproną”, z pewnością się nie zawiedzie.

Pełne wyposażenie noclegów

Wszystkie nasze noclegi posiadają własne łazienki (WC, umywalka, prysznic), balkony, TV oraz dostęp do darmowego WiFi (internetu bezprzewodowego). Dla najmłodszych gości, którzy przyjadą razem z rodzicami spędzającymi urlop w górach, przygotowaliśmy plac zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem , piaskownicą i huśtawkami oraz zabawkami ogrodowymi. Spory ogród pozwala na różnego rodzaju gry na świeżym powietrzu, piłkę, badmintona itd. Atrakcje dla siebie znajdą także amatorzy wycieczek w górach.

Co prawda jesteśmy jednym z wielu miejsc na odpoczynek w górach, ale niewiele z nich może zaoferować swoim klientom taką liczbę atrakcji. Goście I piętra mają możliwość skorzystania z w pełni wyposażonej kuchni, wspólnej dla 5 pokoi. Posiadamy parking na sześć samochodów na terenie obiektu. Całość jest w pełni ogrodzona i zamykana na noc. Dodatkowo oddajemy w Państwa ręce duży ogród, w którym znajduje się stylizowany szałas z grillem.

Mamy specjalną ofertę dla rodziców, którzy spośród wielu kwater w górach wybiorą akurat nasze – proponujemy Państwu zniżki dla dzieci do 10 roku życia. Wychodzimy także naprzeciw właścicielom zwierząt. Jeżeli Wasze zwierzę nie jest zaliczane do ras tzw. agresywnych, to nie ma najmniejszego problemu, żebyście Państwo na odpoczynek w górach wybrali się razem z nim.

Lokalizacja

Nasze tanie noclegi znajdują się ok. 3 km od centrum Szczawnicy, w kierunku Jaworek
Dostęp do obiektu jest bardzo prosty, wystarczy kierować się w stronę Jaworek i skręcić w lewo z głównej drogi przy znakach ulicznych wskazujących koniec Szczawnicy.

ZNIŻKI DLA DZIECI DO LAT 10.

ZWIERZĘTA! Zapraszamy Państwa z pupilami, lecz tylko z tymi nie agresywnymi.