fbpx
12 września 2016

Kwatery noclegowe z pełnym wyposażeniem w Szczawnicy – Kontakt

Przy szukaniu oferty tanich noclegów warto sprawdzić kilka rzeczy. Istotne jest nie tylko wyposażenie kwater, ale także ich okolica. W Szczawnicy znajdziecie Państwo wiele miejsc, które mogą być celem wycieczki w górach. Oferujemy tanie noclegi z pełnym wyposażeniem – przestronne łazienki, kuchnię, wyposażenie telewizyjne, a także z miłą obsługę oraz parking dla Gości i duży ogród z klimatycznym szałasem oraz grillem. Jesteśmy przekonani, że urlop w górach może być zarówno relaksujący, jak i rozwijający. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty naszych kwater. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem.

lokalizacja

Pokoje Gościnne Pod Cuproną

ul. Szlachtowska 78 A

34-460 Szczawnica

telefon

telefon: 698-165-033

mail

e-mail: magdaczaja84@gmail.com

Imię i nazwisko

Adres Email

Temat

Wiadomość

Informujemy, że:

Administratorem Danych są Pokoje Gościnne Pod Cuproną Grzegorz Czaja z siedzibą w Szczawnicy przy ul. Szlachtowska 78a, 34-460 Szczawnica, tel. 698165033. Firma prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu należytej i prawidłowej obsługi wysyłanego zapytania, a także prawnie usprawiedliwionego celu na podstawie art.23 ust.1 pkt 3 oraz art. 23 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
Udzielenie zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji usługi. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana poprzez kontakt: magdaczaja84@gmail.com
Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania poprzez kontakt: magdaczaja84@gmail.com
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.